VOJKOVICE "starší přípravka" - ZIMNÍ LIGA ŽABČICE

V sobotu 26. března jsme dohrávali finálovou část halové ligy v Žabčicích. Přes velikonoční svátky se náš tým sešel kompletní, jen nemocného Vojtu Drápala nahradila naše nová posila Marek Matoušek.

Vojkovice - Rajhrad 2:3 (Marek, Jirka)
Hned od osmé hodiny ráno nás nečekalo nic jednoduchého, jak nám předváděl důrazný celek Rajhradu. Nejen že po našem vedení 2:1 vyrovnal, ale 30 sekund před koncem vstřelil vítěznou branku.

Vojkovice - Zbrojovka dívky. 1:0 (Radim)
V dalším zápase jsme nastoupili proti dívkám Zbrojovky hrající dívčí ligu přípravek. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a po gólů Radima jsme si vítězství bez problémů pohlídali.

Vojkovice - Novosedly 2:1 (Marky, Radim)
Proti Novosedlům jsme začali aktivně a po brankách Markéty a Radima se soupeři podařilo jen snížit.

Vojkovice - Modřice 1:3 (Marky)
V posledním zápase jsme se utkali s urostlými hráči Modřic a celý zápas čelili velkému tlaku. Po dvou brankách soupeře Markéta zápas zdramatizovala, ale po další obdržené brance bylo o vítězi rozhodnuto.
Při konečném účtování jsme získali nejvíce bodů a celou zimní halovou ligu 2015/16 v Žabčicích vyhráli. Za předvedené výkony a skvělou reprezentaci "zřejmě dobrého oddílu" SK Vojkovice všem hráčům moc děkuji.
Luboš Konečný - trenér starší přípravky