VOJKOVICE "starší přípravka" - SOUTĚŽNÍ ZÁPASY A ZLATÝ TURNAJ V ROSICÍCH

Naše starší přípravka se opět připomenula a dosáhla velkého úspěchu. 
Náročný víkend pro nás začal již v pátek 20.5. předehrávkou naší soutěže okresního přeboru, kde nás čekal zápas s urostlými a důraznými Modřicemi a hráči z Ivančic. 


Protože právě s Modřicemi bojujeme o celkové třetí místo v soutěži, chtěli jsme toto utkání vyhrát. Bohužel, jak se dalo předpokládat, soupeř nám chtěl porážku na jejich hřišti oplatit a od začátku nás svou důraznou hrou přehrával. Utkání jsme po brankách Marky, Vojty N. a Marka prohráli 8:3. Naštěstí nám pomohli hráči Ivančic, kteří Modřice porazili 4:3. 
Náš zápas s Ivančicemi se vyvíjel podle našich představ a utkání jsme po brankách Vojty N., Honzy N., 3x Markéty a Radima vyhráli 6:3. 


Díky volné sobotě jsme přijali pozvání na turnaj starších přípravek v Rosicich. Ve skupině B jsme porazili TJ Slavoj Velké Pavlovice 7:1 (Honza N., 3x Radim, Vojta N., Tades a Marky), remizovali s TJ Tatran Kohoutovice 1:1 (Vojta) a vyhráli s FC Slovan Rosice B 4:0 (Vojta, Marky, Petr a Marek). Těmito výsledky jsme skupinu vyhráli a ve čtvrtfinále přehráli FK SK Bosonohy 4:0 (Radim, Vojta a 2x Marky). V boji o finále jsme opět narazili na Tatran Kohoutovice a tentokrát je přehráli 5:3 (Marek, Honza N., Petr a 2x Marky). V boji o zlaté medajle jsme narazili na Spartu Brno. Zápas byl hodně vyrovnaný a na úvodní Honzův gól soupeř brzy odpověděl střelou do šibenice. Naštěstí Honza opět ukázal důraz před soupeřovu brankou a vrátil nám vedení. Přes velký tlak Sparty jsme vítězství uhájili a oslavy mohly naplno propuknout. Velký úspěch vojkovské kopané byl podtržen i individuálními cenami. Nejlepším hráčem turnaje byla vyhlášena Markéta Konečná a brankářem Jan Hanzlík. 
Luboš Konečný - trenér starší přípravky