Dne 1. února 2020 ve 13:00 se koná výroční členská schůze SK Vojkovice.
SK Vojkovice si Vás dovoluje pozvat na Tradiční zabíjačkové hody, které se budou konat 29.-30. listopadu v prostorách areálu SK Vojkovice.
Aktualizovali jsme pro Vás vedoucí pozice jednotlivých týmů a vypsali termíny zápasů. Více se dozvíte na stránkách jednotlivých týmů.
Aktualizovali jsme pro Vás tabulky jarních zápasů u jednotlivých mužstev.
Zápas KP mezi Vojkovicemi a Boskovicemi byl kvůli nepříznivému počasí přerušen. Náhradní termín byl zvolen na středu 5.září v 17:30.
S příchodem nové sezóny došlo ke změně prezentace videí ze zápasů Krajského přeboru mužů. Nově už videa nejsou k dispozici online na stránkách TVCOM jak tomu bylo doposud. Videa můžete shlédnout pouze ze záznamu a to na stránkách video.jmkfs.cz a to po přihlášení. Do obou polí stačí zadat pouze...
U jednotlivých týmu jsme pro Vás doplnili tabulky rozpisů zápasů pro podzimní sezónu 2018.
U jednotlivých týmu jsme pro Vás doplnili tabulky rozpisů zápasů pro jarní sezónu 2018.
Obložený zápas mezi Boskovicemi a Mužským "A" týmem Vojkovic se uskuteční v úterý 1.května v 16:30 na hřišti Boskovic.
17.2. 14:00 Líšeň - hřiště Líšeň UT 25.2. 14:00 Mikulov - hřiště Mikulov UT 3.3. Tasovice, hřiště a čas po upřesnění dle počasí 11.3. Slavkov, hřiště a čas po upřesnění dle počasí 17. - 18.3. zahájení mistrovských utkání - Boskovice